+48583331000 biuro@ibs-24.eu
Translate into another language

Zgodne z przepisami o ochronie danych

Przestrzeganie środków
bezpieczeństwa stosowanych do
plików zgodnie z przepisami
dotyczącymi ochrony danych

Ochrona informacji w chnurze

Przechowywanie dokumentów
lub folderów zabezpieczonych w
chmurze, zapewniając, że tylko
upoważnieni ludzie mogą z nich
korzystać

Maile - bezpieczna wymiana wiadomości

Wyślij poufnego maila –
zaszyfrowanego i dostępnego
tylko dla uprawnionych
odbiorców

Kontakt

IBS POLAND SP. Z O.O.
Biurowiec GBC
Plac Kaszubski 8 lok. 311
81-350 Gdynia

tel. +48.583331000
fax +48. 583331100

email: biuro@ibs-24.com.pl
http://server677271.nazwa.pl/ibs-24.eu/

Zabezpieczenie informacji

Audyty Bezpieczeństwa

Ochrona danych i urządzeń teleinformatycznych. Weryfikujemy funkcjonowanie systemów technicznych i organizacyjnych mających zapewnić bezpieczeństwo komunikacji.informacji, dokumentów, mechanizmów. Audyt poddaje analizie obszar stosowanych narzędzi jak i metod w wyniku jej przeprowadzenia zamawiający otrzymuje rzeczową informacje stanu faktycznego.

Zabezpieczenie informacji

Utrata cennych danych lub poufnych informacji w firmie, może spowodować nieobliczalne skutki. Kradzież czy zniszczenie informacji nie tylko zagraża sprawnemu funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, ale również może doprowadzić do jego bankructwa. Ochrona danych zapewnia bezpieczeństwo……

Zabezpieczenie Poufności Informacji

Dzisiaj największe znaczenie ma przestrzeganie zasad bezpieczeństwa informacji w firmach. Nie chodzi tylko o szkolenia pracowników, niszczarki ale o odpowiednie programy zabezpieczające, ponieważ wyciek wrażliwych informacji może drogo kosztować. Postęp technologiczny umożliwił nam wprowadzanie co rusz to nowych procedur zabezpieczających

Ochrona danych

Zalety Programu – Pełna ochrona danych, Bezpieczeństwo na wielu urządzeniach, Bezpiecznie przenoszenie danych Ochrony danych w Przedsiębiorstwie jest jednym z najważniejszych priorytetów stojących przed firmami. Dzięki zaawansowanej technologii wirtualizacja serwerów stała się znacznie bardziej powszechna, zapewniając szereg korzyści dla przedsiębiorstwa, w tym znaczne oszczędności zarówno w zakresie kosztów sprzętowych jak i operacyjnych. Dawno minęły czasy, programów antywirusowych i zapór zapewniającej odpowiednią ochronę danych. Dzisiejsze oprogramowanie do ochrony danych to wyzwanie, jakim jest ochrona danych w spoczynku, w magazynach, w użyciu, oraz w tranzycie.

Kontrola Dostępu

Kontrola dostępu jest stosowną umową regulująca stosunki prywatnych danych z resztą świata. Coraz więcej informacji jest rozpowszechniane, zarówno korporacyjnych intranetów i globalnej sieci. W naszej propozycji system kontroli dostępu pozwala na określanie i egzekwowanie ograniczeń dostępu bezpośrednio dotyczącej struktury i zawartości dokumentów, zapewniając w ten sposób prosty i skuteczny sposób bezpieczeństwa, aby użytkownicy chronili swoje dane na tym samym poziomie zarówno dla małych systemów (10 użytkowników i kilka tysięcy obiektów), a także dla dużych systemów (w tysiącach użytkowników i miliony obiektów). Bezpieczeństwo jest tu większym wątkiem i jest odpowiednią zgodnością z odpowiednimi zezwoleniami dla przesyłania danych. Odpowiednie techniki kontroli dostępu poprawiają komunikację dokumentów oraz uwierzytelniania tożsamości użytkownika, podstawy systemu operacyjnego, wpływają na zdecentralizowanie administracji, wsparcie dla ogólnych zasad rachunkowości, aby każda osoba ograniczała się do środków niezbędnych do wywiązania się ze swoich obowiązków, które są wrażliwe na środki modyfikowalne tylko w części przez niezależnych użytkowników, a audytorzy mogą łatwo przeglądać działania użytkownika; itp.

Przede wszystkim odpowiednia architektura zabezpieczeń systemu !

Kontrola dostępu
Śledzenie
Badanie stanu bezpieczeństwa
Niezawodność ochrony
Ochrona komunikacji
Dokładność ochrony
Identyfikacja i uwierzytelnianie
Całkowita odporność na nieudolną kontrolę
Łatwy w użyciu, łatwy we wdrożeniu
Bezpieczny: klucze dokumenty są osobno
Pełna poufność:brak dostępu do treści
Uniwersalny dla firm i osób prywatnych
Elastyczny każdy format, urządzenie
Integracja z Mac OS
Brak opłat za użytkowników zewnętrznych
Wsparcie dla urządzeń mobilnych
Aplikacje
Wtyczki
Zdecyduj, kto i kiedy może uzyskać dostęp i co mogą zrobić
Śledzenie aktywności
Wspólne obszary robocze
Adnotacje dokumentów wewnątrz systemu Czytaj więcej