+48583331000 biuro@ibs-24.eu
Translate into another language

Nasza działalność

Nasza działalność consultingowa, opiera się także na współpracy z wieloma bankami, instytucjami finansowymi, kancelariami prawnymi oraz doświadczeniach wynikających m. in. ze współpracy z instytucjami, , których renoma oraz wieloletnie praktyczne doświadczenia, pozwalają w profesjonalny sposób zrealizować każde zlecenie.

Nasze Cele

Główne cele, które stawiamy przed naszą organizacją to: rzetelność obsługi i skuteczność działania. Należymy do grona wąskiej grupy podmiotów posiadających, dzięki swej kadrze –  ugruntowane doświadczenie w opracowywaniu projektów pomocowych. Naszym Klientom oferujemy kompleksową pomoc w zakresie obsługi projektów.

Nasza Przewaga

Przewaga firmy IBS Poland tkwi w naszej elastyczności oraz w partnerskim i kreatywnym podejściu do pomysłów naszych Klientów. Staramy się, aby każdy z powierzonych nam projektów, zakończył się Państwa pełnym sukcesem.

Innowacyjność

Obok innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych możemy zaproponować również skuteczne rozwiązania ekonomiczne związane z pozyskiwaniem środków finansowych na realizację tych przedsięwzięć

Kontakt

IBS POLAND SP. Z O.O.
Biurowiec GBC
Plac Kaszubski 8 lok. 311
81-350 Gdynia

tel. +48.583331000
fax +48. 583331100

email: biuro@ibs-24.com.pl
http://server677271.nazwa.pl/ibs-24.eu/

Consulting Informatyczny

Audyty Bezpieczeństwa

Ochrona danych i urządzeń teleinformatycznych.
Weryfikujemy funkcjonowanie systemów technicznych
i organizacyjnych mających zapewnić bezpieczeństwo komunikacji.
informacji, dokumentów, mechanizmów.
Audyt poddaje analizie obszar stosowanych narzędzi
jak i metod w wyniku jej przeprowadzenia zamawiający
otrzymuje rzeczową informacje stanu faktycznego.

Consulting

Innowacyjne podejście do biznesu, integracja technologii wspierających strategiczne inwestycje.
Doradztwo w zakresie zastosowań technologii informatycznych w poszukiwaniu rozwiązań w sferze biznesu.
Nasza Firma, zajmuje się rozwojem przedsiębiorczości w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem sektora usług dla biznesu oraz sektorami gospodarki. Przede wszystkim więcej wygody, oszczędności i bezpieczeństwa. Doradzamy w zakresie zastosowań technologii informatycznych w poszukiwaniu rozwiązań w sferze biznesu. Prowadzimy audyty miast pod kątem rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w zakresie elektroniki, automatyki i teleinformatyki. Z tematyką inteligentnego budynku mamy do czynienia od lat, a wykonane przez nas instlacje z powodzeniem działaja w firmach i domach w całej Polsce. Rzetelnie podchodzimy do problemów naszych klientów. Stawiamy sprawy jasno i konkretnie

Cloud Computing

Chmura obliczeniowa to nowoczesny sposób zarządzania danymi. To trend polegający na przeniesieniu danych z komputerów na serwery należące do firm świadczących te usługi. Dostęp do chmury może uzyskać niezależnie od lokalizacji, za pośrednictwem dowolnego komputera podłączonego do Internetu.

Systemy ewidencji sprzedaży

Zintegrowane systemy sprzedaży z możliwością tworzenia wielu rejestrów. Systemy pomagają zorganizować i kontrolować w jednym, spójnym środowisku całą organizację przedsiębiorstwa.

Kreacja WWW

Projekty te poszukują nowych, lepszych, efektywniejszych sposobów rozwiązywania problemów mieszczących się w obszarach wsparcia działalności gospodarczej. Dobrze zaprojektowana strona jest filarem działalności firmy.Specjalizujemy sie wdrażaniu nowoczesnych i atrakcyjnych witryn. Dzięki nim, możemy posunąć się o kolejny krok dalej w projektowaniu stron WWW. Najczęściej spotykane obecnie nowinki to Full Screen Design, Fixed Position (elementy, które nie zmieniają pozycji) oraz Responsive Web Design. Można spotkać także różnego rodzaju animacje i elementy interaktywne, które potrafią zdumiewać efektami. Nasze Realizacje – Sprawdź.

Identyfikacja graficzna

O tym jak ważna jest marka nie trzeba nikomu wyjaśniać. Typowym odpowiednikiem jej potęgi jest Apple. Ta wielka korporacja projektuje wysokiej jakości sprzęt i z tym wiąże się jej logo nadgryzione jabłko – to właśnie jest identyfikacja graficzna firmy.
Logo identyfikuje firmę lub produkt w najprostszej postaci.
Logo, identyfikuje się po przez produkt lub poprzez używanie znaku, flagi, symbolu lub podpisu. Logo, nie sprzedaje się z firmą bezpośrednio, ani rzadko z działalnością. Logo czerpie znaczenie z jakości rzeczy, którą symbolizuje, a nie na odwrót – logo związane jest tożsamością, a nie z tłumaczeniem. W skrócie, co oznacza logo jest ważniejsze niż to, jak wygląda.