+48583331000 biuro@ibs-24.eu
Translate into another language

Nasza działalność

Nasza działalność consultingowa, opiera się także na współpracy z wieloma bankami, instytucjami finansowymi, kancelariami prawnymi oraz doświadczeniach wynikających m. in. ze współpracy z instytucjami, , których renoma oraz wieloletnie praktyczne doświadczenia, pozwalają w profesjonalny sposób zrealizować każde zlecenie.

Nasze Cele

Główne cele, które stawiamy przed naszą organizacją to: rzetelność obsługi i skuteczność działania. Należymy do grona wąskiej grupy podmiotów posiadających, dzięki swej kadrze –  ugruntowane doświadczenie w opracowywaniu projektów pomocowych. Naszym Klientom oferujemy kompleksową pomoc w zakresie obsługi projektów.

Ochrona informacji w chnurze

Przechowywanie dokumentów
lub folderów zabezpieczonych w
chmurze, zapewniając, że tylko
upoważnieni ludzie mogą z nich
korzystać

Kontakt

IBS POLAND SP. Z O.O.
Biurowiec GBC
Plac Kaszubski 8 lok. 311
81-350 Gdynia

tel. +48.583331000
fax +48. 583331100

email: biuro@ibs-24.com.pl
http://server677271.nazwa.pl/ibs-24.eu/

INFORMATION RIGHTS MANAGEMENT

JAK DZIAŁA IRM ?

• CHRONI W SPOCZYNKU
• CHRONI GDY JEST W UŻYCIU
• GDY JEST W CZASIE TRANSPORTU
• ZAPOBIEGA ZRZUTU EKRANU
• UNIEMOŻLIWIA KOPIOWANIE
• PILNUJE INFORMACJI
• DZIAŁA NA KAŻDYM URZĄDZENIU
• KONTROLA W FIRMIE I PO ZA NIĄ
• WSPÓŁPRACUJE Z DOWOLNEGO
KANAŁU

IRM

IRM rozwiązanie to daje możliwość kontrolowania informacji w granicach firmy jak i poza firmą. Chroni twoje dane w spoczynku, w czasie transportu a także gdy jest w użyciu. Funkcjonalność taka zapobiega zrzutu ekranu uniemożliwia, kopiowanie danych z zabezpieczonego dokumentu i pilnuje informacji dotyczących różnego rodzaju programowych ataków.

Firma ma dwie opcje do wyboru przy współpracy z klientami, podwykonawcami, konsultantami … Ryzyko utraty danych lub bezpieczeństwa- Ryzyko utraty klientów i innowacji – Rozwiązanie IRM – Zmniejszenie ryzyka utraty danych – Potężna broń konkurencyjna dla przedsiębiorstwa

Pilot do twoich plików

Dlaczego IRM?

Chroniony plik może znajdować się w fizycznym zasięgu wszystkich pracowników ale tylko osobom uprawnionym możliwe będzie odczytanie czy edytowanie dokumentu. Większe zaufanie do pracowników iż dane wrażliwe będą wykorzystywane tylko dla celów
służbowych Najnowsza generacja IRM pozwala na ochronę poufnych informacji poprzez szyfrowanie jej i na zarządzanie uprawnieniami do niej w czasie rzeczywistym.

KONTROLA

Kontrola nie kończy się na udostępnianiu plików ale głównie polega na kontroli działań po udostępnieniu np.:.

Działa na każdym urządzeniu, obsługuje większość formatów plików oraz współpracuje z dowolnego kanału do wymiany informacji czy to w chmurze, wiadomości, pamięć USB… Pozwala również użytkownikowi na śledzenie użycia pliku czyli kto dokonał istotnych działań dla danego dokumentu czyli , czy wydrukował, edytował, itp. ..